KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8816115
nr 881 6115
signerad J v Delden, 1900-tal, 49x69
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 mars 2014
kl 20:42:23
150 kr
150 kr